O nás

Jsme dva řemeslníci pracující spolu přes 15 let, bohaté zkušenosti nabyté za tuto dobu jsme se rozhodli v roce 2017  maximálně využít a začali jsme podnikat v oblasti zahradních dřevostaveb, které nám byly nejbližší. Zakládáme si na individuálním přístupu a snaze najít optimální řešení pro každého zákazníka.

Jelikož vyrábíme a montujeme převážně zahradní dřevostavby, máme bohaté zkušenosti jak s jejich návrhem, tak kvalitním provedením.

Veškerou práci děláme osobně, proto zaručujeme kvalitní a poctivé provedení každé naší zakázky a vždy se snažíme o co nejmenší narušení přírodního vzhledu stavby, proto nikdy nepoužíváme spojovací plechy.

U zákazníka probíhá většinou montáž již připraveného výrobku, celkový čas realizace, který se podle náročnosti konstrukce pohybuje zpravidla od jednoho do tří dnů.

V případě požadavku zákazníka jsme schopni provést i vybetonování základových patek, včetně rozebrání a následného složení dlažby. V případě požadavku na zhotovení dlažby či jiných zednických prací, dlouhodobě spolupracujeme s ověřenou firmou, která pro nás tyto činnosti provádí.

Naše pole působnosti je převážně v okresech Frýdek-Místek, Karviná, Ostrava a Nový Jičín v případě domluvy možno po celé ČR.

Vždy jednáme pouze s koncovým zákazníkem, neprovádíme subdodávky.

Zaměřujeme se především na výrobu a montáž:

Při výrobě našich produktů používáme pouze kvalitní materiály i s ohledem na to, že výsledná cena našich výrobků může být vyšší než u konkurence.

Spolupracujeme převážně s českými výrobci kvalitních materiálů.

Mezi naše zkušené obchodní partnery patří:

Barvy INVA – prodej barev,míchání a poradenství

Stavebniny DEK – prodej stavebního materiálu

Satjam – střešní krytiny a okapy

OBLOUKY Kostrhoun – výroba dřevěných oblouků

Krinner – zemní vruty

Bohemiaflex CS – protisluneční zařízení

Jaborkvalitní plachty