Stínící technika

5. 4. 2018
Stínící technika

Netradiční a moderní stínění, předčí věškeré vaše představy o pohodlí na zahradě.

Stínící technika a používané materiály dnes v sobě spojují funkčnost i estetiku a jsou spolehlivým doplňkem každé moderní pergoly, altánu, nebo terasy. Jednoduché rešení zastínění, které zpříjemní posezení na terase nejen v horkých dnech.

Nespornou výhodou zastínění je možnost využití vzdušnější varianty dřevěné konstrukce, která nemusí být dimenzována na celoroční zatížení střechy. Taková pergola nabízí mnohá netradiční estetická řešení, která u klasických pergol s pevnou střechou nejsou možná.

Pergoly, případně dřevěné konstukce na uchycení stínění vyrábíme na klíč podle představ a přání zákazníka, nebo jsme připraveni najít společné nejlepší řešení. Montáž stínění provádíme i na již hotové konstrukce všech typů materiálů.

Nabízíme výběr z mnoha odstínů roletových látek, jsou to převážně textilie z polyesteru opatřené různými typy zátěru – buď průhledným, který zabraňuje třepení a usnadňuje údržbu, nebo tzv. Black-out pro vytvoření zatemňujícího efektu.

Samozřejmostí je mírné naklonění potahu, aby nedocházelo k naplnění vodou, jak v rozloženém, tak složeném stavu.

Z důvodů smyslu pro detail a kvalitu jsme si vybrali pro spolupráci českou rodinnou firmu Bohemiaflex CS s dlouholetou tradicí sahající až do roku 1920, která je  významný hráč na trhu stínící techniky a držitel certifikace ISO 9001.

Jednoduchý technický nákres provedení stínění