Přístřešky na auta

5. 4. 2018
Přístřešky na auta

Přístřešky na auta jsou dostupný prvek komfortu vašeho bydlení.

Krytá dřevěná garážová stání pro auta představují cenově dostupný, účinný a moderní způsob ochrany Vašeho automobilu před nástrahami počasí.

Vyrábíme přístřešky na auta pro jedno, dvě i více aut.

Výhody přístřešku na auto

Díky nulové údržbě, dlouhé životnosti a snadnému sladění s jakoukoliv architekturou jsou velice populární dřevěné přístřešky na auta, neboli garážová stání. Dřevěné stání na auta je možné kdykoliv doplnit o boční zakrytí v jakékoliv kombinaci ať už dřeva, polykarbonátu nebo skla.

Po takto provedených úpravách již chybí jen málo kroků k tomu, aby se Vaše stání na auto změnilo v plně funkční zateplenou garáž.Vyrábíme garážové stání na míru. Garážové stání se sedlovou nebo pultovou střechou. Vyrábíme přístřešky na auta pro jedno, dvě i více aut.

Konstrukce garážového stání

Nejčastěji používáme klasické polosušené smrkové hoblované dřevo, které má své nezaměnitelné kouzlo.

Další variantou je KVH konstrukční dřevo (konstrukční dřevo spojované na cinkované ozuby, vlhkost dřeva 15% +-3%) které má lepší tvarovou stálost a méně praská.

Každý použitý materiál má svoje výhody a nevýhody, záleží na přání a nárocích zákazníka.

Zastřešení přístřešků na auta

Přístřešek na auta lze zastřešit různými způsoby od klasických neprůhledných taškových nebo šindelových pobitých střech až po moderní průsvitné materiály.

Provádíme pokrytí plechem, bonským šindelem nebo dutinkovým polykarbonátem.

Pokrytí plechem zpravidla provádíme na laťový rošt, pokud není sklon střechy dostatečný,provádíme podbití hoblovanými falcovanými deskami tl.21mm.

Při pokrývání bonským šindelem provádíme záklop. Na záklop střechy používáme standardně smrkové palubky 19 mm AB jakost, nebo hoblované desky. Při pokrývání trapézovým plechem i šindelem používáme originální oplechování od firmy Brons v barvě střechy.

Pokrývání polykarbonátem provádíme podle velikosti a sklonu střechy dutinkovým polykarbonátem zpravidla tl.10 nebo 16 mm, používáme kvalitní dutinkový polykarbonát od předních českých dodavatelů Zenit, Multiplast. Polykarbonát je nejčastěji v čiré, kouřové nebo opálové barvě. K ukončení a uchycení polykarbonátu používáme originální hliníkové profily a lišty s pryžovým těsněním v přírodní (stříbrné barvě) nebo imitace tmavého a světlého dřeva.

Kotvení provádímě buď do předem připravených betonových patek,  nebo kotvíme na originální zemní vruty Krinner, které instalujeme první den realizace zakázky.

Rozměry, tvar a vzhled přístřešku na auta jsme schopni přizpůsobit přáním zákazníka.