Obloukové vchodové přístřešky

5. 4. 2018
Obloukové vchodové přístřešky

Luxusní obloukové dřevěné přístřešky

Na vchodové přístřešky bychom neměli pohlížet pouze jako na ochranu dveří před nepřízní počasí, ale především jako na další estetický prvek architektury,  který zvýrazní tvář vašeho domu. Vzhled mnoha krásných domů kazí nevhodně zvolené zastřešení dveří. Pokud si uvědomíme, že vstup do domu je to první co při příchodu vidíme, měli bychom výběru správného typu přístřešku věnovat dostatek pozornosti. Odměnou vám bude funkční a estetický doplněk vašeho domu.

Při výrobě přístřešku jsou kladeny vysoké nároky, jak na použitý materiál, tak kvalitní provedení. Konstrukce je vyrobena ze smrkového lepeného lamelového dřeva zaručující vysokou pevnost tvarovou stálost a dlouhou životnost. Jako krytina je použitý dutinkový polykarbonát v barvách čirý, kouřový nebo opál. Polykarbonát je ukončen hliníkovým profilem, který zárověn plní funkci okapové hrany, ale nenarušuje celkový přírodní vzhled přístřešku.

Přístřešek lze objednat jednak jako stavebnici, ale ve většině případů doporučujeme raelizaci na klíč, kde po dohodě s koncovým zákazníkem sladíme odstín lazury dřeva, odstín polykarbonátu, případně úpravy rozměrů přístřešku, bočnice atd.

 

Pro výrobu přístřešků  a obloukových dřevěných částí konstrukcí jsme zvolili firmu OBLOUKY Kostrhoun , která má od roku 2008 na tyto typy konstrukce vystaveny certifikáty Technickým a zkušebním ústavem stavebním Praha a má dlouholeté zkušenosti s jejich výrobou.

Technické výkresy základního provedení: